Volná místa

Volná místa

Vážíme si Vašeho zájmu pracovat v naší společnosti. Upozornění: Firma Anton Vorek s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici po dobu trvání výběrového řízení, ne však déle než 6 měsíců.

Přední evropský výrobce v oblasti injektážní techniky, firma Anton Vorek s.r.o. v současné době potřebuje doplnit svůj obchodní tým o:

OBCHODNÍKA PRO NĚMECKY HOVOŘÍCÍ ZÁKAZNÍKY

Proč potřebujeme právě Tebe? Protože...

  • chceš být jednička ve špičkové firmě
  • umíš nebo se chceš naučit pečovat o naše německy hovořící zákazníky na evropském trhu
  • chceš se zdokonalovat ve svých znalostech němčiny příjemnou formou, a to denním kontaktem se svými zákazníky
  • umíš nebo se chceš naučit pěstovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • hledáš uplatnění své kreativity a svých ambicí
  • jsi srdcařem a máš tah na bránu (gólů můžeš dávat, co hrdlo ráčí)
  • dokážeš ocenit zázemí úspěšné rodinné firmy (nejsi jenom číslo, jsi náš)

Co u Tebe hledáme:

  • velice slušnou znalost a dovednost pracovat v německém jazyce jak slovem, tak i písmem
  • vysokoškolský diplom není podmínkou, maturita také není k zahození
  • že neznáš naše výrobky a jejich použití, nic si z toho nedělej, žádný učený z nebe nespadl
  • důležitá je ochota učit se novým věcem a hledat příležitosti
  • příjemné a přátelské reprezentování naší firmy
  • kamarádství s počítačem a nevybodovaný řidičský průkaz
  • skvělé organizační a komunikační schopnosti, samostatnost i práci v týmu
  • ALE HLAVNĚ dobrého člověka a parťáka

S čím můžeš počítat:

  • s dlouhodobým pracovním poměrem se skvělým platem
  • neuvěřitelná pracovní doba PO-PÁ od 6:30 do 15:00 hod (způsob trávení volného času už je na Tobě)
  • velice slušné a příjemné pracovní prostředí (světlo, teplo a neprší na Tebe)
  • párkrát do roka vyjedeme pozdravit zákazníky a nebudeme jezdit trabantem, i když je německé výroby (cestování lexusem nebo mercedesem je příjemnější)
  • obědy Ti budou vozit až do práce (velké porce)
  • kávy kolik zvládneš (ale jen tolik, ať Tě neporazí)
  • dennodenní úsměvy a pochvaly šéfů za nevšední výsledky :-)

Kde a kdy to nastane:

  • základna je na planeta – Země
  • světadíl – Evropa
  • země – Česko
  • kraj – Moravskoslezský
  • městys – Suchdol nad Odrou
  • ulice – Malá strana 234

Kdy?

  • No včera bylo pozdě, už jsi tady měl být. Jak jsme to mohli bez Tebe tak dlouho vydržet.

Komu se svěřit

ASISTENT PRODEJE A NÁKUPU

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání - Znalost práce na PC ( MS Office , Internet)
  • Znalost AJ –   středně pokročilá úroveň (písemná komunikace)
  • Loajalitu k firmě - Výborné komunikační schopnosti - Samostatnost a spolehlivost
  • Pečlivost
  • Schopnost práce v týmu - Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné firmě
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práci na plný úvazek - Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování

Náplň práce:

  • Práce ve fakturačním a CRM systému
  • Zadávání objednávek do systému - Vystavování faktur a dokladů
  • Zajišťování přepravy
  • Administrativní podpora obchodního týmu
  • Komunikace s AJ dodavateli, zajištování importů
  • Zaúčtovávání přijatých dokladů
  • Vedení evidencí – stravování, Intrastat, E-dovozy
  • Další administrativa spojená s činností obchodního oddělení a s pracovním zařazením

Pracovní doba: Po – Pá od 6:30 do 15:00 hodin.
Nástup co nejdříve.
Své strukturované životopisy prosím posílejte na adresu stupkova@vorek.cz

Naše společnost

Sídlo společnosti

Malá Strana 234
742 01 Suchdol nad Odrou

info@vorek.cz

Více o společnosti

Poradenství a prováděcí činnost

Poskytujeme našim stálým zákazníkům poradenství a podporu v oblasti nízkotlaké i vysokotlaké injektáže.

Více informací