Volná místa

Volná místa

Vážíme si Vašeho zájmu pracovat v naší společnosti. Upozornění: Firma Anton Vorek s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici po dobu trvání výběrového řízení, ne však déle než 6 měsíců.

Firma Anton Vorek s.r.o. hledá na HPP vhodného kandidáta na pozici :

PRACOVNÍK/PRACOVNICE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ SE ZNALOSTÍ NJ

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Výbornou znalost NJ slovem i písmem
  • Praxe v oblasti obchodu a marketingu výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Komunikační dovednosti
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Samostatnost a organizační schopnosti
  • Schopnost práce v týmu
  • Loajalitu k firmě
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Náplň práce:

  • Udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
  • Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • Denní aktivní komunikace se zákazníky v NJ (telefonický i písemný kontakt)
  • Tvorba cenových nabídek
  • Zpracování objednávek
  • Dohled nad realizací zakázek
  • Zodpovědnost za svěřenou oblast

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Vzdělávání

Místo pracoviště: Suchdol nad Odrou

Pracovní doba: PO-PÁ od 6:30 do 15:00 hod.

Nástup možný ihned.

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail : stupkova@vorek.cz.

Firma Anton Vorek s.r.o. zpracovává Vaše osobní údaje za účelem dosazení vhodného kandidáta na inzerovanou pracovní pozici po dobu trvání výběrového řízení, ne však déle než 6 měsíců.

Naše společnost

Sídlo společnosti

Malá Strana 234
742 01 Suchdol nad Odrou

info@vorek.cz

Více o společnosti

Poradenství a prováděcí činnost

Poskytujeme našim stálým zákazníkům poradenství a podporu v oblasti nízkotlaké i vysokotlaké injektáže.

Více informací